Malatya Anadolu Lisesi Homepage
Forum Home Forum Home » Müzik » Müzik Geniş Başlık
  New Posts New Posts RSS Feed - Rock sewenler burayaa
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Rock sewenler burayaa

Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Yeni KaYdoLmuŞ
Yeni KaYdoLmuŞ

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ruthless Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 EYLüL 2006 at 21:15
magic_boy bizde sana çilekeşi tanıtmak için böle bi sayfa actın demiorus sadece rock müzik adına acılan bi sayfada çilekeş neden bu kadar ön planda tutulmus ona tepki gösterdim yane çilekeşden daha ii  gruplar war Türkiyede rock deyince aklınısa sadece çilekeş mi geliyor ben buna tepkiliim
KİŞSEL BİRŞEY DEĞİL BU YAŞAMAK ZOR BURALARDA ,KİMDENDİ BU YARA DİYE KALBİNE SORDUĞUNDA...
Back to Top
magic_boy View Drop Down
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote magic_boy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 EYLüL 2006 at 18:19
yok abi yok ben onu sewiorum işte napyım  tabii ben en iisi demiorum çünkü yeni daha ondan çok daha yaşlı gruplar war   bu arada ManadoLuyaa başladım hayırlı  uğurlu olsunnn
Back to Top
ruthless View Drop Down
Yeni KaYdoLmuŞ
Yeni KaYdoLmuŞ

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ruthless Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 EYLüL 2006 at 21:54
sen yeni mi basladım magic_boyKahkaHa at
KİŞSEL BİRŞEY DEĞİL BU YAŞAMAK ZOR BURALARDA ,KİMDENDİ BU YARA DİYE KALBİNE SORDUĞUNDA...
Back to Top
anderton View Drop Down
HatIRLI kuLLanICI
HatIRLI kuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anderton Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 EYLüL 2006 at 13:29
thrash,death,blackmetal ve altern rock a deam.. especially 83-89 metallicası ve opeth dışında haram..
Rise So High, Yet So Far To Fall, A Plan Of Dignity And Balance For All..
Back to Top
magic_boy View Drop Down
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote magic_boy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 EYLüL 2006 at 15:35
ewet yeni  başladım daha yeniiim
Back to Top
fieldy View Drop Down
Yeni KaYdoLmuŞ
Yeni KaYdoLmuŞ

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fieldy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 KaSIm 2006 at 14:22
nbr gençler bende rock dinlerim pin floyd,the doors,led zeppelin,deep purple,slayer,iron maiden..... bunları dinleyin tavsiyem sallayın gersiniz ne varsa eskilerde var.bide rock dinleyenler buraya demişsin geldik bişeymi sorucan?
lise m@l 11 fen d 200.
Back to Top
trigger View Drop Down
Yeni KaYdoLmuŞ
Yeni KaYdoLmuŞ

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote trigger Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 KaSIm 2006 at 12:18

in flames , children of bodom , fear factory , nightwish , pantera , slayer , pentegram

bunların dışında

çilekeş ,  kurban , panik ve evanescence

Back to Top
Kısasamsun View Drop Down
Yeni KaYdoLmuŞ
Yeni KaYdoLmuŞ

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kısasamsun Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 KaSIm 2006 at 18:48
Eskileri bende çok severim fieldy.Yazdığın gruplar rock müziğin temel taşları.ama eğer dinlemediysen jimi hendrix i tavsiye ederim.Çilekeş tartışmasına diyecek birşeyim yok.çok gereksiz yere büyüdü.Kimin ne kadar bildiğini ölçme gibi saçma bir niyetim yoktu.
reddedilme rekortmeni...11 fakir fukara
Back to Top
nightmare_in View Drop Down
Yeni KaYdoLmuŞ
Yeni KaYdoLmuŞ

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nightmare_in Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 KaSIm 2006 at 23:22

soad dinleyenlere çok kızıyorum Pentagram gibi bir grup varken. 100 parçasının 99'unun müziksel kulağa hitap gücü aynı soadın. ama pentagram türk ezgileri metalle birleşince dehşet bir sonuç çıkıyor. neyse öylesine yazdım işte bende içimden geleni

ama şu siteyi bir gezin http://www.anti-soad.org

Back to Top
MyImmortal View Drop Down
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MyImmortal Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 aRaLıK 2006 at 23:28
EvaNeSCeNCe 4eveR
Back to Top
Dante View Drop Down
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dante Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 aRaLıK 2006 at 00:11

bütün rock sevenler buraya derken galiba sevdiğimiz grupları yazın demek istedin değilmi? yoksa gelip buraya 'burdayım' demeyle biryere varılmaz

iron maiden,children of bodom  hayranıyım (posterleri var odamda)

cradle of filth, arch enemy ,anathema,rammstein,manowar, in flames,nightwish ,metallica, megadeth, slayer.......bunları ise çok severek dinlerim.

soad ise hiç dinlemem hiçte sevmem...

--silent night,bodom night--

Silent Night , Bodom Night
Back to Top
anderton View Drop Down
HatIRLI kuLLanICI
HatIRLI kuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anderton Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 aRaLıK 2006 at 20:09
Dante arkandayım..

Deadnight Warrior
Are You Dead Yet?
Rise So High, Yet So Far To Fall, A Plan Of Dignity And Balance For All..
Back to Top
Immortal View Drop Down
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Immortal Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 aRaLıK 2006 at 22:23

DUMAN, MOR VE ÖTESİ, ŞEBNEM FERAH, TEOMAN, MANGA, EMRE AYDIN, FRANZ FERDİNAND, R.H.C.P......... etc.

Muhabir: Türkiye'den fenerbahçe'yi tanıyor musun ??
Vieri:Hayır..GALATASARAY'da mı oynuyor ?? .))))
Back to Top
story_keeper View Drop Down
Yeni KaYdoLmuŞ
Yeni KaYdoLmuŞ

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote story_keeper Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 aRaLıK 2006 at 14:43

rock severim ama genelde metal tercihimdir... yerlilerden şebo elbette, hayko da iidir yabancılar metallica(yıllar eskitemez), korn ,slayer , slip knot,  rammstein, dream theater , blind guardian (ara sıra ii geliyo),tool uzar gider...

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.04
Copyright ©2001-2015 Web Wiz Ltd.