Malatya Anadolu Lisesi Homepage
Forum Home Forum Home » ManadoLu » DuYuRu,dEĞiŞikLikLEr
  New Posts New Posts RSS Feed - oss... sinav... stres...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

oss... sinav... stres...

Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
Forum YetkiLiSi
Forum YetkiLiSi

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FredDurst Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 EYLüL 2003 at 19:10
fuLya bu foRumun amaCı, okuL bittikTen sonRa da, meZun bireyLerin birbiriYLe haberLeşmeSi. yAni bEnim kanKiLerimLe takıLmam sEni uZaktan YakinDan aLakadar etmeZ. bEn caNerLe, moVer'La, SexPeRiEnCeD [ulan nickimi çaLdın it ;o)] kardeŞimLe muhabbeTi kökLüYoRum zAten. Üçüncülük yaPma, daha fazLa söyLetme bEni. harÇ faLan dA seNi iLgiLendirMeZ zAten sAna söyLeyen yOk, rahat oL, baŞka bi konuYa gEç. Bi dE mümkünSe bi dahaKi sefeRe banA böyLe şeyLerLe geLme.

Umarım sEneYe dE kazaNamaZsın, 35 yaŞında şiŞman, bıYıkLı bi zuCCaCiYeciYe vaRırSın, aLLah [varsa - bence yok] ceZanı verSin.

- Bitti -
FredDurst - The One & Only
uYe nuMaraSınDan tav$aN YaPıLaBiLen tEk uSeR [vAy bE]
Back to Top
Sexperienced View Drop Down
HatIRLI kuLLanICI
HatIRLI kuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sexperienced Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 EYLüL 2003 at 19:39
Fred haklı burada yazılan herşeyi herkesin üstüne almasına gerek yok,burası kimsenin babasının forumu değil (benim kankinin forumu).Ama fred kadar acımasız değilim sadece bizden uzak ol yeter
Sonsuza kadar...
Back to Top
FredDurst View Drop Down
Forum YetkiLiSi
Forum YetkiLiSi

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FredDurst Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 EYLüL 2003 at 19:56

oLm bEn aCımaSız diiLim, şefkAtLiYim hâttâ. aZ önCe kiPa'dan dönerKen teyZeYe yEr verDim, 'saoL evLaDım' deDi. iÇten bi teŞekküR, beNi oRgaZmA yakLaştıRır hEp. aBi bi dE o tuRunCuLu VaR yA [saNa diOm eKin] onu hEm gidiShtE hEm döNüshtE hEm de okuLda göRdüm, uMaRım biZim faküLtedeDir, yA dA umaRım birLiktE haZırLık okuRuz :) hiÇ oLmaDı eŞcinseL faLan degiLdir. [kamYoncu'yLa irtiBAtı keStim cAnım, yEni uFukLara yeLken aÇtım, bi dE kanaL açArım #turunCuLu&bEn :D]

neYse bAk uZadı yinE ;o)

öPüLdün beBik, kaRı$ık sandviÇLer iÇin tşK edeRim, yunuS dA öPüYo sEni.
bi dE bi aRa o PatLıCan oLayını dA anLataCam saNa [kOnak'dan cD'yi aLırKen meseLa ehe ;)]

bitti yine... :)

Back to Top
mover View Drop Down
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mover Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 EYLüL 2003 at 13:12
Olm camii ile olacak iş değil lan.Anca  Bill Gates camiye gidecek ki,o sadaka verecek.Belimizi anca öyle doğrulturuz.Fekaaaat.Önce kendisini islam dünyasına kazandırmamız lazım.Durmuş un babasına söylesek yapar mi acep?
HADİ EYWALLAH
Back to Top
FredDurst View Drop Down
Forum YetkiLiSi
Forum YetkiLiSi

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FredDurst Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 EYLüL 2003 at 19:19

oLm biLLy GatE neyDi yA, boyLe gothVeren bi miLLi guVenLikCi oLabilir mi? :D

okuL dA aÇıLdı, böhüHühÜh :(

Fred `Tekkeyi bekleyen, çorbayı içer` Durst

Back to Top
mover View Drop Down
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mover Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 EYLüL 2003 at 11:28

olm bizim bölümün içinde bi yaşlı herifle karşılaştım.herif tip tip baktı.bende baktım.

-sen yenimisin dedi.he dedim:))ben bölüm başkan yard. ım dedi.meğer algoritmaya o girecekmiş.çok methini duyduq.hani bööle cins yaşlılar olur ya.aynen öyle.saçlar ağarmış falan.eski öğrenciler acaip tırsıtırdılar bizi.ihsan şikiyler ya!bi yardım ya!

HADİ EYWALLAH
Back to Top
FredDurst View Drop Down
Forum YetkiLiSi
Forum YetkiLiSi

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FredDurst Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 EYLüL 2003 at 13:16

oLm MustaFaYı buLacaksın, 3. sınıF, beNim kuZenin arKadaŞı. aSLan muStaFa, gApLan muStaFa ;o)

Fred `Gavat gibi sümkürme be kızım yaaa! [mustafa ehe]` Durst

Back to Top
mover View Drop Down
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mover Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 EYLüL 2003 at 16:46

Öylemi!Hafız cidden beni tanıştır.Çoq müşkül durumdayım ya.Bi yardım ya.Zati gurbetteyim.Uzanacak yardım ellerini bekliyorum.:)

Fenerede helal yani.o serhat o bacağı nası uzattı bea.Serhat ın o bacaği warya, onunla olmaz asıl ... sokmak lazımdır:)))

HADİ EYWALLAH
Back to Top
FredDurst View Drop Down
Forum YetkiLiSi
Forum YetkiLiSi

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FredDurst Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 EYLüL 2003 at 17:23
sEnin o cAnıNi o füCuduNi yeRum;
aTeŞLi kuZiCiĞim, kaLdir baCaĞuni!
uFf bE, bittiM bE bittiM bE ;o)

oLm cuMarteSi araMaDın, paZar da araMadın, inŞaLLah okuL koL kiBin giRer dE akLın baŞına geLir :) KaRakuŞ'u niLaY'ı araMışSın biZi eS geÇmişSin, yaZıkLar oLa!

Fred `Kartal/Maltepe` Durst
[7o EvLer KöPruSi KarŞuSi, KartaL/MaLtePe]
Back to Top
CanerboY View Drop Down
Forum YöneticiSi
Forum YöneticiSi
Prison Break effect ; recursive acronym

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CanerboY Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ekim 2003 at 17:05
Bir erkek kuzenle tanışmayı bu kadar arzulayan başka bir erkek.Bozarmış iZmir delikanlıyı.
Malatya Anadolu Lisesi Resmi Websitesi 1999-2006

Back to Top
FredDurst View Drop Down
Forum YetkiLiSi
Forum YetkiLiSi

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FredDurst Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ekim 2003 at 16:09
uZaktAn saLLamAk koLay, geL gÖr burDa deLikAnLıYı :)
Back to Top
GoLGi View Drop Down
Forum YetkiLiSi
Forum YetkiLiSi

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GoLGi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ekim 2003 at 23:55

Beyler gerçi biraz geç oldu ama söyliyim.(Konuya yeni nail oldum) O verdiğiniz harçları katkı kredisi çıksa bile verene kadar g.tünüzden kan alıyolar.Kredi bana çıktı ama geçen sene verdiğim harcı hala alabilmiş değilim.

Ekin hani sen benim bi doğum günüme gelmiştin ya...Ben mumlara üflerken sen benim kaseyi kesmişsin.Fotoğraflarla sabittir.Hesabi sorulur;)

Back to Top
mover View Drop Down
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mover Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ekim 2003 at 12:48

Zikecem bu bürokrasi denen işi haaa!Ne la bu?Bi katkı kredisi çıktı diye anasının nikahını istiyolar.Yoq babanın belgesi yoq şu yoq bu.

Para werdiğim dewlet,dewlet olsa!Ayranı yoq içmeye,atla gider sıçmaya!Getireceğim kağıt bi sey değil .Astı astarı 1 gramlık bi sey.Ama onu Malatya dan getirmek bayaa zor oluyo.Bi harç için bu adar itlik yapılır mı?

İhsan,Ekin ve diğer hacı we hafızlar! Guwwatlı okuyun!Şu dewletin başına gelek de şu pijlerin gtünden kan alaq!

HADİ EYWALLAH
Back to Top
FredDurst View Drop Down
Forum YetkiLiSi
Forum YetkiLiSi

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FredDurst Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ekim 2003 at 13:58

oLmaz. bEn devLetimi seViYoRum, bizim okuL güzeL.

devLet babaDır... ;o)

Fred `devletçilik, halkçılık vs...` Durst

Back to Top
mover View Drop Down
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mover Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ekim 2003 at 14:18

acaba bu mesajları mit okuyomudur?la bizi dewlete güwensizlikten içeri atmasınlar sakın.aman diyim.ama yoq.ben caner kardeşim e güweniyom.sitenin çok guwwatlı bi güvenlik sistemi war.(herhalde...)

ihsan!abi cidden kusura baqma.ben istanbul a gittiydim.arayamadım.bayaa bi süre orda kaldım.yoqsa harbiden arardım.bilirsin.belki de bilmezsin.:))

HADİ EYWALLAH
Back to Top
cr@zy View Drop Down
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cr@zy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 HaZiRan 2004 at 11:00
stresiniz çok büyük. sınava gireceklere allah yardım etsin...
KaPsAMa aLaNıMa GiRmE... :)
Back to Top
hırgızzz View Drop Down
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hırgızzz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 HaZiRan 2004 at 15:37
mustoo alllah razı olsun kardeşim ama şu resimi anlayamadım biara açıkla be gardaşş :))
the person you help called can not the which at the moment falanda filan .. :))
Back to Top
cr@zy View Drop Down
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cr@zy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 HaZiRan 2004 at 10:13

yavru körmüsün nesin biraz daha yakından bak metallica olduğunu anlarsın okuyamıyosan büyük yazayım METALLICA

KaPsAMa aLaNıMa GiRmE... :)
Back to Top
anderton View Drop Down
HatIRLI kuLLanICI
HatIRLI kuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anderton Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Temmuz 2004 at 10:45
yaw sonuçta sınav bitmez biri biter  biri başlar hayat zaten bir sınav... ya yenileceksin ya yeneceksin...
Rise So High, Yet So Far To Fall, A Plan Of Dignity And Balance For All..
Back to Top
gulaazad View Drop Down
HatIRLI kuLLanICI
HatIRLI kuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gulaazad Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Temmuz 2004 at 19:25
sınav değiL stres yoruyor insanı!!!
"Bizde yasanmı$ değiL ya$anmamı$ hayatLar hazindir; ya$anmami$ hazin hayatLarin adresinde aniLarim aciLarim icin agLamaya yiLLardir ihticayim var!"
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.04
Copyright ©2001-2015 Web Wiz Ltd.