Malatya Anadolu Lisesi Homepage
Forum Home Forum Home » OkuL » SınıfLaR
  New Posts New Posts RSS Feed - ManadoLuNUN EN UNUTULMAZ DÖNEMi HANGiSi?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

ManadoLuNUN EN UNUTULMAZ DÖNEMi HANGiSi?

Post Reply Post Reply Page  <123
Author
Yeni KaYdoLmuŞ
Yeni KaYdoLmuŞ

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kısasamsun Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 AGuStoS 2006 at 21:56
ya arkadaşlar sizin iyi dönemden neyi kastettiğinizi anlayamadım.iyi dönemden kastınız aykırılıksa okulun çatısını yakanları biliyoruz.sizin bahsettiğiniz c sınıfının yapyıkları vızıltı kalır onların yanında.[tabi renklilikten anladığınız buysa...]bence maharet, yaptıktan sonra göstermek için uğraşmamaktır.
Back to Top
violinist View Drop Down
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote violinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 AGuStoS 2006 at 20:21

ManadoLunun her dönemi unutulmazdırrr...ama bu sene galiba sınıflar larıştırılacak(lise 2)lerrdaha da unutulmass olurrooooooofff of

Back to Top
jawss View Drop Down
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jawss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 AGuStoS 2006 at 16:58

walla 2004 mezunu olarak konuşuorum bizim C dallas gbiydi hertürlü şey vardı.özelliklede dallas gibiydi hergün başka bişi çıkıodu ama herne olursa olsun güseldi

& jAwSsS &
Back to Top
ebruli View Drop Down
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ebruli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 AGuStoS 2006 at 23:24
 bence anadolu lisesinin en güzel en unutulmaz dönemi: hiç bir dönem olmağı dönemdi okul yeni yapılıyodu harikaydı o dönem ne eğlenirdik yaaa
Back to Top
Dante View Drop Down
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dante Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 AGuStoS 2006 at 15:10

Originally posted by ebruli ebruli wrote:

bence anadolu lisesinin en güzel en unutulmaz dönemi: hiç bir dönem olmağı dönemdi okul yeni yapılıyodu harikaydı o dönem ne eğlenirdik yaaa

bence okulun en güzel dönemleri ebrulinin olmadığı bütün dönemlerdi....

Back to Top
vagrant View Drop Down
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vagrant Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 AGuStoS 2006 at 22:12

kesinlikle katiliyorum sana dante

zaten bu ebruli bizden biri gibi konusuyor sanki bizden biri gibi muhabbetlere katiliyor bilmiyorum kim oldugunu ama cok yakinimdan bir insan gibi geliyor bana bakalim artik bir yerde cikacak kim oldugu......ebruli kimsin sen???

S&B
Back to Top
Dante View Drop Down
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dante Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 AGuStoS 2006 at 21:05
Originally posted by vagrant vagrant wrote:

kesinlikle katiliyorum sana dante

zaten bu ebruli bizden biri gibi konusuyor sanki bizden biri gibi muhabbetlere katiliyor bilmiyorum kim oldugunu ama cok yakinimdan bir insan gibi geliyor bana bakalim artik bir yerde cikacak kim oldugu......ebruli kimsin sen???

yok yaa ben de tanımıyorum adının ebru olma ihtimali yüksek ama tabi yaz geldi insanların canı sıkılıyor giriyolar internete birşeyler yazıyolar.

bence ManadoLunun en unutulmaz dönemi 2020-2021 dönemidir o dönem unutulmaz

Back to Top
violinist View Drop Down
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote violinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 AGuStoS 2006 at 21:20

o da güsell...bi okullar açılsa da gitsem okuluma yafff...valla çok ösledim

Back to Top
4444 View Drop Down
Yeni KaYdoLmuŞ
Yeni KaYdoLmuŞ

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote 4444 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 EYLüL 2006 at 16:52

bence en unutulmuz dönem herkesin okuduğu dönemdir ama benim için tabiki 2001 2005 dönemi özellikle 11fend çok mütiş eğlenceliydi

Back to Top
SaMMeDahL View Drop Down
HatIRLI kuLLanICI
HatIRLI kuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SaMMeDahL Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 EYLüL 2006 at 00:22
4444 seni çıkaramadım ben???
Back to Top
BELFAGOR View Drop Down
HatIRLI kuLLanICI
HatIRLI kuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BELFAGOR Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 EYLüL 2006 at 11:42

ismini vermek istemeyen masum 11 fen d li ayda yılda biri mesaj attı benim sayfaya oda ismini açıklamıyor

Back to Top
SeChiL View Drop Down
Forum YetkiLiSi
Forum YetkiLiSi

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SeChiL Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 EYLüL 2006 at 20:50

2003 mezunu olarak bizim dönemi söyleyebilirim ama kalite bakımından öyle miydi?tartışılır

Back to Top
mehdix View Drop Down
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mehdix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 EYLüL 2006 at 11:17
tekrar mı söyleyeceğim yaw.2001-2005...........başka bişi yok.
                    İmzam Yok Parmak Bassam

Only GOD Judge Me!!!!!
Back to Top
ferda View Drop Down
dEmiRbaŞ kuLLanICI
dEmiRbaŞ kuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ferda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ekim 2006 at 13:56

2002 11fenC ;) sercan, kemalettin, yavuz, alper, ahmet.... bi yoklama defteri 50 kere çalınır mıı :))

ama ben caner, onur, sara, nilay gibi arkadaşların sınıfı da pek bi severdim şube f olcaktı sanırsam...

life is my own to live my own way.
Back to Top
onur View Drop Down
Forum YöneticiSi
Forum YöneticiSi
Gary McKinnon

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote onur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ekim 2006 at 19:42
Te$ekkurler Ferda.Seni burada gordugume cok sevindim.
Back to Top
CanerboY View Drop Down
Forum YöneticiSi
Forum YöneticiSi
Prison Break effect ; recursive acronym

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CanerboY Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ekim 2006 at 01:42
bil mukabele
Malatya Anadolu Lisesi Resmi Websitesi 1999-2006

Back to Top
jay jay johnson View Drop Down
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jay jay johnson Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 KaSIm 2006 at 13:17
ewet bazı dönemler iyi olabilr ama 9/e nin dönemi bence çoooooooooook daa ii olcek
hayatı paylaşmak için ii günler benle olanların kötü günler kimle olursa olsun
Back to Top
delikorsan View Drop Down
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote delikorsan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 KaSIm 2006 at 16:24
JAY JAY MERAK ETTiM.SEN BU iYi DÖNEM DEYiNCE NE ANLIYOSUN Ki KENDi DÖNEMiNDEN BU KADAR EMiNSiN
BİZ KIRMIZI PABUÇLU ŞİRİN KIZLARLA DANS ETMESİNİ DE BİLİRİZ,KARTAL'IN UÇMADIĞI,ŞAHİN'İN YUVA YAPMADIĞI YERDE,ÖLÜMLE DANS ETMESİNİ DE...
Back to Top
jay jay johnson View Drop Down
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jay jay johnson Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 oCaK 2007 at 19:10
muhtemelen genelin anladığını
hayatı paylaşmak için ii günler benle olanların kötü günler kimle olursa olsun
Back to Top
delikorsan View Drop Down
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote delikorsan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 oCaK 2007 at 19:22
GENELiN ANLADIGI HOCALARLA OLAN DiYALOGLAR,iCTENLiKLER,SINIF VE ARKADAS ORTAMI DA.AMA SINIF ORTAMINDAN COK O DÖNEMDEKi BÜTÜN SINIFLARIN BiRBiRiYLE UYUMLU OLMASI.EFSANE HOCALARIN O DÖNEM iCiNDE YER ALMASI,SOSYAL FAALiYETLER VB.
SENi BiRAZ BiLGiLENDiREYiM DEDiM
BİZ KIRMIZI PABUÇLU ŞİRİN KIZLARLA DANS ETMESİNİ DE BİLİRİZ,KARTAL'IN UÇMADIĞI,ŞAHİN'İN YUVA YAPMADIĞI YERDE,ÖLÜMLE DANS ETMESİNİ DE...
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.04
Copyright ©2001-2015 Web Wiz Ltd.