Malatya Anadolu Lisesi Homepage
Forum Home Forum Home » Müzik » Müzik Geniş Başlık
  New Posts New Posts RSS Feed - Malatya’daki Müzik grupları
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Malatya’daki Müzik grupları

Post Reply Post Reply
Author
Yeni KaYdoLmuŞ
Yeni KaYdoLmuŞ

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bennington Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Malatya’daki Müzik grupları
    Posted: 09 NiSan 2005 at 15:22

bildiklerinizi paylaşın arkadaşlar burada potansiyel ünlü var!!!bir grup kuracağım ilgilenenlere nu metal gibi bişi olacak sanırım.bu yaz ciddi olarak başlıyoruz..ben ve bir arkadaşım ben klavyedeyim

ilgilenller beni memnun eder...

IT DOESN'T EVEN MATTER!!!
Back to Top
delikorsan View Drop Down
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote delikorsan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 NiSan 2005 at 18:09
ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN
Back to Top
wHiPLaSh View Drop Down
HatIRLI kuLLanICI
HatIRLI kuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote wHiPLaSh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 NiSan 2005 at 16:58
malatyada nu metal....ne diyelim hsyırlısı
Back to Top
delikorsan View Drop Down
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote delikorsan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 NiSan 2005 at 21:51
ARKADAŞIN HEVESİNİ KIRMA
Back to Top
bennington View Drop Down
Yeni KaYdoLmuŞ
Yeni KaYdoLmuŞ

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bennington Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 NiSan 2005 at 12:27
o potansiyel var buradakilerde du hastı bilen bayağı insan var demek ki rammstein dinliyolar bana da öyleleri lazım...
Back to Top
uKeLa_ESki View Drop Down
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote uKeLa_ESki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 NiSan 2005 at 12:39
:) nu metal bi eleman bulabilirim...beN elektro calıyoRum ama anaDoLu roCk :) neSe habeRLeşeLim...
siqimde diil sanal şeyler...
Back to Top
wHiPLaSh View Drop Down
HatIRLI kuLLanICI
HatIRLI kuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote wHiPLaSh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 NiSan 2005 at 16:51

ben de yıllardır gitar çalıyorum ve gördüğüm kadarıyla adamlar piyasa çalıp rock müzik yapıyoz diyolar umarım senin de Anadolu Rock'tan kastın Haluk Levent falan diildir :P Erkin Koray Cem Karaca'ya sözüm yok ama..
O.M.Ü
uzak dur yakınıma...
Back to Top
uKeLa_ESki View Drop Down
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote uKeLa_ESki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 NiSan 2005 at 20:54
taBiiKi haYır...peNteGRam,maVi saKaL,eRKiN koRaY...deMeK isTeDiĞiNi aNLaDım...
siqimde diil sanal şeyler...
Back to Top
bennington View Drop Down
Yeni KaYdoLmuŞ
Yeni KaYdoLmuŞ

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bennington Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 NiSan 2005 at 18:54

hmm ilgilenmeniz için ne yapabilirim hadiyi(elazzi)ve serkanı(fidan) tanıdığımı söylemek yeterli mi bize yardım edecekler bu yaz onlar

kim olduklarını biliyorsunuz değil mi manganın ve mor ve ötesinin menajerleri...

Back to Top
usta View Drop Down
Yeni KaYdoLmuŞ
Yeni KaYdoLmuŞ

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote usta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 AGuStoS 2005 at 01:51
tarzi türü bosverin siz baslayin yapmaya adini baskalari koysun. herkese de hayirli olsun
Back to Top
CanerboY View Drop Down
Forum YöneticiSi
Forum YöneticiSi
Prison Break effect ; recursive acronym

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CanerboY Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 AGuStoS 2005 at 03:39
Küçük arkadaşım,
Neredeyse 10 yıldır bu işin ve piyasanın içinde olan, zamanında çeşitli gruplar kuran ve çeşitli işlere imza atan biri olarak burada yazabilme hakkını kendimde görüyorum.

Menajerlerle aran iyiyse her şey olur.Müzikte yeteneğe, uyuma, sese fazla önem vermiyolar artık.Tanıdıkları olan bir yerlere geliyor ve bu yıllardır böyle.Önce bi albüm hazırlarsın, sonra verirsin parayı Kral da yayınlatırsın.Olmadı Dream Tv de yayınlatırsın.Sonra verirsin parayı bi kaç programa yeni bomba diye katılırsın gerisi gelir.Siyah giyen, mini etekli, bol makyajlı, güzel ama sesi berbat bi kız izledim TRT de.Sonra şu Hepsi isimli dangalaklar da var.Ben ses programlarıyla da uğraştığım için bu işin işleyişini çok iyi biliyorum.Stüdyoya girip sesleriyle öyle bir oynatıyolar ki karşınıza bi şaheser çıkıyor.Banu Alkan'ın kaseti gibi...Photoshop la resim düzenleme gibi sesleri düzenleyebiliyolar.Kaç kişi bunları canlı canlı konser verirken izlemiş; izlediyse beğenmiş? Piyasa bunlarla dolu.Ben canlı müzik yapmak istediğimde Malatya'daki neredeyse tüm işletmeler bana "Yanında bayan solist olsun, gel başla" dediler.Beni dinlemeden, tartmadan, biçmeden.Gel başla.Tabi ben bunu kabul etmedim, Sonraları Malatya'nın büyük bir kafesi bana ücretimi 5 milyon eksik ödedi; ben de tutup geri kalanını onlara hibe ettim.İyice tiksindim Canlı Müzik sektöründen.İyi ya da kötü olmayı ayırt edemiyorlar; bunun çok kolay bi kanıtı var.Karşıdakinin çok sevdiği bir parçayı berbat çalın, sizi saatlerce alkışlar.Bilmediği ya da sevmediği bir şarkıyı harika çalın yüzünüze bön bön bakar.Zamanında grup grup gezmiştik, tek tek belli yerlere gelip belle şeyler de denedik aslında.Ama ben sıkıldım, ve zaten hiç sevmedim bu müzik piyasasını.Malatya böyle büyük şehirler daha berbat.İçkili barlarda meze oluyosunuz millete.

Şimdi bu yukarıdakileri tatmadığın belli, tanıdıkların varsa yüksel tabi; tarzıydı şusuydu busuydu bunlar hikaye.O iki menajeri tanıyosan (ki tanıma boyutun da önemli) ve bu altyapıyı kendinde görüyosan dene.Bu kadar yazmamın sebebi, ne zamandır konuyu görüyodum.İyi, güzel hoştu ama çok tozpembeydi.Dikkatli ol ve çok fazla da büyütme gözünde müziği.Hayatın müzik olmasın.Önemli bi şey olsaydı ben severdim müziği.

Son olarak,
Originally posted by bennington bennington wrote:

o potansiyel var buradakilerde du hastı bilen bayağı insan var demek ki rammstein dinliyolar bana da öyleleri lazım...
demişsin.Ne çalsa onu dinler insanlar.Du Hast'ın içinde geçen sözleri ; Onu da geçtim Du Hast'ın ne demek olduğunu bilen, şarkının "rammstein" a ait olduğunu bilen kaç kişi var? Ne çalsa, neyi duysalar onun mp3 ünü bulup "Son günlerin bomba şarkısı" diy tüketirler.Buldan yola çıkıp "tarz budur, dinlerler" demek yanlış.Çoğu kişi gibi ben de alıcısının olabileceğine katılıyorum, dikkat de çekebilir ama hazır olup olunmadığı konusunda seninle hemfikir değilim.Zaten ben tarzın önemli olmadığını da vurguladım.Saçını gözünü boyayan, makyajı göz kapağının içine sokan bi de öküz gibi böğüren Metal solist olmuş çıkmış başımıza.

Eğer müziği çok seviyosan sana destek oluruz tabi, varsa mp3 ün yolla; dinleyelim dinletelim...

Malatya Anadolu Lisesi Resmi Websitesi 1999-2006

Back to Top
poshet_chay View Drop Down
HatIRLI kuLLanICI
HatIRLI kuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote poshet_chay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 AGuStoS 2005 at 20:00
BİZLER SAĞDUYUMUZU BÜYÜKLERİMİZDEN YANA KULLANDIK...

Siz de ağabeyinizi dinleyin,feraha ulaşın...

Antonio   Fogaz zaro
Back to Top
HaHü View Drop Down
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HaHü Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 AGuStoS 2005 at 14:08
yeni bir müzik grubu oluştu adı zilopilo kürtçe rap yapan bu grup 3 kişiden oluşuyor bunlar haso pirlo ve de ceboo
show no mercy...
Back to Top
funny View Drop Down
Yeni KaYdoLmuŞ
Yeni KaYdoLmuŞ

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote funny Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 aRaLıK 2005 at 18:49
  Arkadaşlar Caner e aynen katılıyorum üstelik bu işin tadına da bakmış biri olarak fazla hayal kurmayın ve ayaklarınız yere sağlam bassın derim...Eğer kurallları biliyorsanız ve istekliyseniz e ne ala.... Yolunuz açık olsun, ama ben Malatya gibi karışık dinleyici potansiyeline sahip hatta ölçüp biçmeden şarkı tüketen dinleyici kitlesinin olduğu bi yerde size bol sabır ve azim diliyorum..Good luck...
Back to Top
MyImmortal View Drop Down
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MyImmortal Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Temmuz 2006 at 13:34
Originally posted by wHiPLaSh wHiPLaSh wrote:

malatyada nu metal....ne diyelim hsyırlısı

Eheheh arkadaş müthiş yorumlamış
Back to Top
magic_boy View Drop Down
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote magic_boy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 AGuStoS 2006 at 11:12
yaa arkadaşlar  şuanda anadolu lisesinde bi müzik grubu warr mı???
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.04
Copyright ©2001-2015 Web Wiz Ltd.