Malatya Anadolu Lisesi Homepage
Forum Home Forum Home » Müzik » Müzik Geniş Başlık
  New Posts New Posts RSS Feed - KONSERRRR
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

KONSERRRR

Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote delikorsan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: KONSERRRR
    Posted: 28 NiSan 2005 at 18:42
VALLA OKULUMUZDA VERİLEN KONSER MÜKEMMELDİ.BURDAN UTKU'YA,ONUR'A,ATAMER'E,AHMET'E,MERVE'YE,ESEN'E,DANEM'E,TUFA N'A,MÜZİK HOCAMIZA VE İSMİNİ BİLMEDİĞİM DİĞER ARKADAŞLARA VE ÖZELLİKLE DE T.Ö.A.L DAN GELEN AKIN İSİMLİ KLARNETÇİ ARKADAŞA BİNLERCE TEŞEKKÜR EDERİM.
Back to Top
maTroCK View Drop Down
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote maTroCK Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 NiSan 2005 at 18:57
Ewet bence de müthişti.
Hiç bu kadar güzel olacağını düşünmemiştim.hatta kaçmayı düşünüyordum.iyiki kaçmamışım. ben de çok teşekkür ederm:)
"ßi-ßahT oLaNıN ßaĞıNa biR KatreSi Dü$meZ,
ßâRaN YeriNe Dürr ü GühEr YaĞsA SemâDaN!"
Back to Top
evanescence View Drop Down
Forum YetkiLiSi
Forum YetkiLiSi

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evanescence Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 NiSan 2005 at 20:34
Tek kelimeyle MÜKEMMELDİ. okulumla bir keZ daha gurur duydum. emeği geçen herkeSe TEŞEKKÜR EDİYORUM.
...
Back to Top
MiSafiR View Drop Down
MiSafir
MiSafir

SiLinmiŞ üYeLik
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MiSafiR Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 NiSan 2005 at 11:44
cidden cok guseldi iiki gelmisiz okula..ozlemistim ztn ii oldu bi de hocalar olmasaydi sagda soldadaha ii olcakti.nse psikocm superdi soylemistim ama burda da soliim dediim.diger ark.lar da iyiydi...ne diim masaaaaaalllaaah.)
Back to Top
uKeLa View Drop Down
dEmiRbaŞ kuLLanICI
dEmiRbaŞ kuLLanICI
Sitenin Göz Bebeği

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote uKeLa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 NiSan 2005 at 17:55
aRKadaşLaR ne ÇaLdı?
Back to Top
Warrior View Drop Down
Yeni KaYdoLmuŞ
Yeni KaYdoLmuŞ

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Warrior Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 MaYIs 2005 at 22:24
valla bence süperdi bide bizim ünlü lehey burağımızı unutmuşsun isimleri söylerken olmadı.ha bide atamerin darbukasının mic i yokdu boşuna çalıyodu zavallı. :)
Back to Top
delikorsan View Drop Down
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote delikorsan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 MaYIs 2005 at 22:13
BÖYLE Bİ ORGANİZASYONU BİR DAHA BEKLİYORUZ
Back to Top
PsiKo_MaNYaK View Drop Down
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PsiKo_MaNYaK Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 MaYIs 2005 at 23:46

walla olacak ama sizin için diil.

sadece lise sonlara olacak.

haziran 10 da mezuniyet töreni var.

o gün okul tarihinde bir gün olacak.demedi demeyin...

...Ağustos Böceği...
Back to Top
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote delikorsan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 MaYIs 2005 at 19:11
YAAAA AMA OLMAZ Kİ .PEKİ NERDE OLACAK BU TÖREN
Back to Top
MiSafiR View Drop Down
MiSafir
MiSafir

SiLinmiŞ üYeLik
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MiSafiR Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 MaYIs 2005 at 14:24
Okulun bahcesinde olcakmis..Merak ediorm nasil olcak.Umarimm guseL olur..bi de hocalar olmasa tam olcak
Back to Top
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote delikorsan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 MaYIs 2005 at 18:50
İİ O ZAMAN BİZDE DALARIZ OLAYA .OKUL BAHÇESİNDE OLMASI GÜZEL OLDU ...
Back to Top
MiSafiR View Drop Down
MiSafir
MiSafir

SiLinmiŞ üYeLik
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MiSafiR Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 MaYIs 2005 at 20:16
hayirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...:)

lutfen lise1-2 ozellikle de hazirliklar girmesinler mezuniyeteeeee!.....

zaten okulun bahcesinde nasil olcak henuz anlayamadik ama yine de en azindan bizbize olalim..
Back to Top
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote delikorsan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 MaYIs 2005 at 00:19
YA NE VAR BİZDE ŞÖLE KIYIDA KÖŞEDE OTURSAK
Back to Top
ebru. View Drop Down
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ebru. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 MaYIs 2005 at 12:54

olmaz öyle kıyıda köşede oturmakla istemiyoruz biz ufakaları :)

başak buarada ben 11 fen b deki ebru.sizin duyguyla bi resmininizi çekmiştik ya bahçede o resimler çıkalı çok oluyo ama seni göremediğimden veremedim neyse artık mezuniyette görüşürüz.

başak mezuniyette kim çalacakmış biliomusun???

ebru
Back to Top
MiSafiR View Drop Down
MiSafir
MiSafir

SiLinmiŞ üYeLik
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MiSafiR Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 MaYIs 2005 at 15:08
.) yaa bende seni ariodm resmi isticem ama dersaneni fln bulamadim..nse mezuniyettee unutma olurmu..
ya tam bilmiorm ama buyuk iht.le tufanlar calcak ama yeni bi gelisme daha var TED in pilaw gunu gibi biseyi vardi orada uni.den bi grup calm1s cok begenilmis onlar da olabilir.tam belli diil belki de 2 grup da cikar.Efrasim hocanin bi suprizi[supriz denilebilirmi bilmiorm:(] war mezuniyette $ok olcaksniz:):)
Back to Top
PsiKo_MaNYaK View Drop Down
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PsiKo_MaNYaK Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 MaYIs 2005 at 16:33

ben herşeyden vazgeçtim.ne olursa olsun artık.

gidip bi yerde ölecem...

...Ağustos Böceği...
Back to Top
ebru. View Drop Down
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ebru. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 MaYIs 2005 at 17:49

başak efrasim hocada pek ii süprizler yapmaz neymiş o süpriz ??bizi korkutma!!!   (resmi getiririm mezuniyette)

ebru
Back to Top
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote delikorsan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 MaYIs 2005 at 17:49
EBRU UNUTMAKİ SİZDE BİR ZAMANLAR KÜÇÜKTÜNÜZ. BİZİ ANLAMAN LAZIM.
Back to Top
MiSafiR View Drop Down
MiSafir
MiSafir

SiLinmiŞ üYeLik
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MiSafiR Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 MaYIs 2005 at 15:22
:) kesin diiL bu araLar efrasim hoca vazgecirmeye calisiliyo.komik yani kesinlessin ben soylerim.cidden cok komik ve sacmaaa ve gereksiz :)
Back to Top
uKeLa View Drop Down
dEmiRbaŞ kuLLanICI
dEmiRbaŞ kuLLanICI
Sitenin Göz Bebeği

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote uKeLa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 MaYIs 2005 at 14:52
aNLamaDıgım şeY bu aNaDoLu LiseSindeKi Lise3 Lerin Lise2 deKiLere böLe bi kiN beSLeYişi kızMaLaRı aYnı orTamda buLunmaK isTemeYiŞLEriniN seBeBi...kıSkaNÇLık Mı ? beNce haYır...yaŞça küÇük göRMek mi? yoKSa beYin oLaRak mı?keNdiNi bi boK zaNNeDeN ve HeR koNuda keNdiNden küÇüKLeRDen daHa çoK şeY biLiYo poZLaRına gireN apTaLLaRDan diiLiz deGiL mi ?bi daHa teKraRLayaYım ne BeN neDe buRdaKi kiMse LütFen keNdiNi bi boK ZanneTmesin..."Lise 1 ve 2 Ler geLmesin sakıın"cüMLesi baNa buNLaRı söLeTTi...haKsız diiLim...
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.04
Copyright ©2001-2015 Web Wiz Ltd.