Malatya Anadolu Lisesi Homepage
Forum Home Forum Home » HaYatın içindEn » GünCeL
  New Posts New Posts RSS Feed - ilk aşk
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

ilk aşk

Post Reply Post Reply Page  123 8>
Author
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pink Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: ilk aşk
    Posted: 29 NiSan 2004 at 09:46

günün birinde,bir sabah uyandığınızda aklınıza ilk gelen şey ilk aşkınız oldu mu hiç...benim olduda...unutamadığım için değil ama belkide eskiye dair bir özlem...bir hevesti..o günde kaldı..bitti...

if not now,
when?
Back to Top
cr@zy View Drop Down
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cr@zy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 NiSan 2004 at 09:55

aşık olmak çok ama çok güzel bi olay değerini bildiğin sürece.ilkler asla unutulmaz yaşanmış olarak deyil aşkı yaşamış olarak unutulmaz ve ben ilk aşka deyil tek aşka inanırım.

KaPsAMa aLaNıMa GiRmE... :)
Back to Top
clevergirl View Drop Down
HatIRLI kuLLanICI
HatIRLI kuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote clevergirl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 NiSan 2004 at 10:56
ilk aşk unutulmaz diye bişey söyleyemicem.eğer hatırlanmaya değer bir gününüz bile geçmediyse öyle bi unutulur ki...ben çoktaaaaaaaan unuttum mesela...
I want to make you happy because seeing you smiling makes me happy!!
Back to Top
KEGA View Drop Down
Forum YetkiLiSi
Forum YetkiLiSi

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote KEGA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 NiSan 2004 at 15:14

Hatırlamaya değer bile bulmadığın,"çoktan unuttum" dediğin kişi ilk aşkın olmamıştır ki zaten.O olsa olsa ilk hoşlanılan,ilk çıkılan kişidir.Aşk o kadar basit mi?

uA
Back to Top
anderton View Drop Down
HatIRLI kuLLanICI
HatIRLI kuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anderton Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 NiSan 2004 at 15:35
benim sevdiğim kişi beni sevmiyordu fakat ben kız için geceleri ağladığım bile oldu fakat kızı 6.sınıftan beridir seviyodum unutalı 4-5hafta oldu demekk ki her şey yalanmış..
Rise So High, Yet So Far To Fall, A Plan Of Dignity And Balance For All..
Back to Top
evanescence View Drop Down
Forum YetkiLiSi
Forum YetkiLiSi

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evanescence Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 NiSan 2004 at 15:48
eğer gerçekten aşıksan onu asla unutamazsın aşk bence de o kadar basit değil
...
Back to Top
MiSafiR View Drop Down
MiSafir
MiSafir

SiLinmiŞ üYeLik
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MiSafiR Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 NiSan 2004 at 15:52
diger askları bilmiorm belki unutulur ama bence ilk aşk unutulmaz...
Back to Top
anderton View Drop Down
HatIRLI kuLLanICI
HatIRLI kuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anderton Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 NiSan 2004 at 16:00

ben bir kere sevdim fakat kız beni sevmedi

ühüühü ağlıyorum hatta evimizde şu an göl oluştu

öff ulan iyiki sevmemiş zaten kız güzel değildi..

KEdinin ulaşamadığı ciğere pis dermiş meselesi...

Back to Top
Dennis_Rodman View Drop Down
dEmiRbaŞ kuLLanICI
dEmiRbaŞ kuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dennis_Rodman Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 NiSan 2004 at 16:18
İlk aşk ha! Ya bence her aşık olduğumuzda ilk kez aşık olmuş gibi olmuyozmu biraz??? AGGHH senden önce aşk neymiş tripleri!!! Walla benim aşkım bitane! 1 yıla yakın çıktıktan sonra ayrılmak pis koyuyo hele kızı 3-4 yıldır seviyosan...
                                                                                                #91
        -WhERe iS My MinD?-
    "Never was not..
     Never will be..."
------------ ------------------
Back to Top
anderton View Drop Down
HatIRLI kuLLanICI
HatIRLI kuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anderton Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 NiSan 2004 at 16:20

aynen abi katılıyorum sana..

Back to Top
dEmiRbaŞ kuLLanICI
dEmiRbaŞ kuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dennis_Rodman Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 NiSan 2004 at 16:27
saol anderton :) Ya ama bu yalan değil!! Genelde biriyle çıktıktan sonra cıktığımız kişiyi daha bi çok seviyomuşuz gibi geliyo bana yani hepsine farklı derecelerde aşık olabiliyoruz ama tabi aklımızda biri yoksa unutamadığımız biri filan yoksa...
                                                                                                #91
        -WhERe iS My MinD?-
    "Never was not..
     Never will be..."
Back to Top
anderton View Drop Down
HatIRLI kuLLanICI
HatIRLI kuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anderton Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 NiSan 2004 at 16:31
adam haklı..
Back to Top
Forum YetkiLiSi
Forum YetkiLiSi

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evanescence Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 NiSan 2004 at 16:32

uzun zamandır çıkıyosan biriyle ona daha bi bağlanıyosun ayrılıncada unutmak zor oluyo

...
Back to Top
dEmiRbaŞ kuLLanICI
dEmiRbaŞ kuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dennis_Rodman Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 NiSan 2004 at 16:39
Ya aslında süre de çok önemli değil ya ne biliim 3 ay filan bi süre çıksanda yaşadığın şeyler çoksa yine aynı!!!
                                                                                                #91
        -WhERe iS My MinD?-
    "Never was not..
     Never will be..."
Back to Top
Forum YetkiLiSi
Forum YetkiLiSi

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evanescence Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 NiSan 2004 at 16:46
az ve öz derler ya buda öyle bişey bazısı olur aylarca çıkarsın bi b.k anlamazsın ama az bi süre çıkıpta çok şey kazanmak farklı doğru söylüyon dennis ama süre uzun olunca da bi bakıma bağlanıyosun ister istemez
...
Back to Top
dEmiRbaŞ kuLLanICI
dEmiRbaŞ kuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dennis_Rodman Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 NiSan 2004 at 16:49
Tabi yaa okadar süre biriyle cıkıyosan mutlaka sende onu sana bağlayan bişe wardır???
                                                                                                #91
        -WhERe iS My MinD?-
    "Never was not..
     Never will be..."
Back to Top
anderton View Drop Down
HatIRLI kuLLanICI
HatIRLI kuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anderton Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 NiSan 2004 at 16:18
tamam uzatmayın yarama tuz basmayın..
Back to Top
cr@zy View Drop Down
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cr@zy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 MaYIs 2004 at 15:00
ne aşkla nede aşksız yaşanabiliyo
KaPsAMa aLaNıMa GiRmE... :)
Back to Top
Forum YetkiLiSi
Forum YetkiLiSi

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evanescence Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 MaYIs 2004 at 15:37
AŞK OLMAZSA HAYAT; Altı delik bir bardağa, Çölde bulduğunuz bir balık oltasına, Bir eskimo kızına hediye edilmiş bikiniye ya da Duymayan birinin evindeki bir piyanoya benzer.
...
Back to Top
dEmiRbaŞ kuLLanICI
dEmiRbaŞ kuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dennis_Rodman Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 MaYIs 2004 at 19:57
Umutsuz aşkda o altı delik bardaktan su içmeye benzer!!!
                                                                                                #91
        -WhERe iS My MinD?-
    "Never was not..
     Never will be..."
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 8>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.04
Copyright ©2001-2015 Web Wiz Ltd.