Malatya Anadolu Lisesi Homepage
Forum Home Forum Home » HaYatın içindEn » Tv & RadYo & dErGi
  New Posts New Posts RSS Feed - En sevdiğiniz dizi hangisi?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

En sevdiğiniz dizi hangisi?

Post Reply Post Reply Page  123 10>
Author
HatIRLI kuLLanICI
HatIRLI kuLLanICI

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gözyaşı Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: En sevdiğiniz dizi hangisi?
    Posted: 05 MaYIs 2004 at 22:51
en sevdiğiniz dizi hangisi?ben Bir İstanbul Masalı'nı seviyorum.
Back to Top
domain View Drop Down
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote domain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 MaYIs 2004 at 12:23
         Walla turk dizilerinden en iyisi "Ayrılsakta Beraberiz".Birol Guven in g*tu kalkmadan once yaptıgı dizilerden biri.Karakterler mükemmel oturmus.En onemlisi de guldururken dusundurmuyor.Sadece gulduruyor:))
Back to Top
MiSafiR View Drop Down
MiSafir
MiSafir

SiLinmiŞ üYeLik
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MiSafiR Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 MaYIs 2004 at 12:53

Bir istanbul Masalı,Avrupa Yakası.Niye bilmyrm ama en nefret ettiğim dizi Ekmek Teknesi

Küçükken somun ekmeğin arasına açık ekmeği dürüp yiyen KIZ

Back to Top
MiSafiR View Drop Down
MiSafir
MiSafir

SiLinmiŞ üYeLik
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MiSafiR Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 MaYIs 2004 at 15:31
bir istanbul masalı, avrupa yakası bi de kampusistan haftnın 3 gunu bunlar.geri kalan zamanlarımda ise butun dizileri izlemeye calısıorm:)
Back to Top
MiSafiR View Drop Down
MiSafir
MiSafir

SiLinmiŞ üYeLik
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MiSafiR Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 MaYIs 2004 at 15:46

aman işte hepsinde biraz saçmalık var. ama avrupa yakası müthiş özellikle Ata Demirer. Ah ahhh.... bi de bir istanbul masalı güzel diyolar ama hiç izlemedim.

Back to Top
MiSafiR View Drop Down
MiSafir
MiSafir

SiLinmiŞ üYeLik
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MiSafiR Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 MaYIs 2004 at 15:55
bugun 21.50 sularında yeni bolumu war. bence izle:)
Back to Top
anderton View Drop Down
HatIRLI kuLLanICI
HatIRLI kuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anderton Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 MaYIs 2004 at 16:14
ben en sevdiğim dizi kurtlar vadisi,ekmek teknesi,avrupa yakası,trt de yedinumara..
Rise So High, Yet So Far To Fall, A Plan Of Dignity And Balance For All..
Back to Top
MiSafiR View Drop Down
MiSafir
MiSafir

SiLinmiŞ üYeLik
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MiSafiR Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 MaYIs 2004 at 17:46

Kurtlar vadisi tam bir dehşet diye duydum,diziyi izledikten sonra bi çocuk kendini öldürmüş falan... ama izleyen herkes tiryakisi olmuş durumda.... 

Back to Top
gözyaşı View Drop Down
HatIRLI kuLLanICI
HatIRLI kuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gözyaşı Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 MaYIs 2004 at 18:56

kurtlar vadisi dehşet olabilir ama herkesin zevki farklı tabii.ben de bir-iki defa kurtlar vadisine şöyle bi baktım,gerçekten acayip sürükleyici bi dizi.dizi boyunca gergin oluyosun.her an bişey olucak diye bekliyosun.bir istanbul masalı ,kurtlar vadisine göre heyecan bakımından fıs kalıyo.ama o da hoş dizi yani..

Back to Top
Dennis_Rodman View Drop Down
dEmiRbaŞ kuLLanICI
dEmiRbaŞ kuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dennis_Rodman Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 MaYIs 2004 at 19:32

Kurtlar vadisinde fazla aksiyon war oyüzden cok ii ve harbiden cok sürükleyici bi dizi!! Ama benim favorilerimde 3. sırada!!

1. Lise defteri

2. Kampüsistan

3. kurtlar vadisi

#91
        -WhERe iS My MinD?-
    "Never was not..
     Never will be..."
------------ ------------------
Back to Top
evanescence View Drop Down
Forum YetkiLiSi
Forum YetkiLiSi

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evanescence Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 MaYIs 2004 at 19:42

avrupa yakası kurtlar vadisi kampüsistan ve bazen de lise defteri

...
Back to Top
MiSafiR View Drop Down
MiSafir
MiSafir

SiLinmiŞ üYeLik
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MiSafiR Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 MaYIs 2004 at 20:11
Pardon Ya en onemlisini-kurtlar vadisini-eklemeyi unutmusum:) aslında izlemedigim dizi yok gibi.. bi tek berivan, kınalı kar vs. gibi Kanl D nın bazı sacma sapan dızılerini izlemiorm. onların dısında friends,e.l.raymond,news radio,lise defteri,hayat bilgisi,sil bastan,butun cocuklarım, kuzenlerim, tatlı hayat.. bos vakıtlerimde izlediğim diziler<o kadar cok bos vaktim oluo ki> Ayrıca basta Akademi olmak uzere Turkiyenın yıldızları, Turkstar, Popstar.. İzlediğim yarışmalardır:) Kısaca anlasılıyo ki ben butun gun tv basından kalkmıorm:)Umarım hocalar fln okumuolardır:))) [Kampusistan ın bu kadar sevildigini bilmiodm :)]
Back to Top
Forum YetkiLiSi
Forum YetkiLiSi

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evanescence Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 MaYIs 2004 at 20:41
ya tetra aslında bende senin gibiyim dizileri saymışsın yukarda biden onları izlediğimide hatırladım:))
...
Back to Top
MiSafiR View Drop Down
MiSafir
MiSafir

SiLinmiŞ üYeLik
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MiSafiR Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 MaYIs 2004 at 20:47
:) ewt Ya belki baskası saysa benım de aklıma gelcek bi suru daha:) napıım ama o kadar cok dizi var kı.. aa bak yenı aklıma geldi Melekler adası cok izlemiorm ama :). Ya aslında hepsini tam olarak izleyemiorm.Çoğu aynı gunlerde oluo cunku. Mesela bugun kurtlar vadisi ile istanbul masalı aynı saatte. ozellikle cuma gunleri kumanda elimde butun kanallara 5er dk bakıorm. akademi, turkstar, hayat bilgisi, lise defteri, turkıyenın yıldızları..Bi ara da asmalı konak vardı ahhh ahh.. sonra 2 yıl once fln 2. bahar vardı..Yılan hikayesi vardı.. daha nolsun:))
Back to Top
gözyaşı View Drop Down
HatIRLI kuLLanICI
HatIRLI kuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gözyaşı Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 MaYIs 2004 at 00:30
ben de senin gibiyim tetra.izlemediğim,en azından göz gezdirmediğim dizi yoktur heralde.karım ve annem de güzel dizi.kanal d'de.asmalı konak ztn favori dizimdi geçen yıl.tatlı hayat'ı izlerken de çok gülüyorum.hoş ya...lise defterini,avrupa yakasını fln yeni yeni izlemeye başladım.onlar da güzel.sıkmadan izlenilebiliyolar.
Back to Top
wHiPLaSh View Drop Down
HatIRLI kuLLanICI
HatIRLI kuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote wHiPLaSh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 MaYIs 2004 at 12:34

Avrupa Yakası harbiden çok komik ya!bi de 7numara tabi.

ha bi de uyduda Dizi Tw var ya rastladıkça Kara Melek'i takip ediyorum..tamam saçma biraz ama napiym sefiom :))

O.M.Ü
uzak dur yakınıma...
Back to Top
MiSafiR View Drop Down
MiSafir
MiSafir

SiLinmiŞ üYeLik
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MiSafiR Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 MaYIs 2004 at 15:24
Kara melek dediin hangisi? bi aralar star da wardı.bole simsiyah saclı bi kadın oynuodu.kadın yaslı bi adamla evlenio hayatlarını zehir edio fln fln :) hos bizi diziydi. o mu acaba:)
Back to Top
anderton View Drop Down
HatIRLI kuLLanICI
HatIRLI kuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anderton Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 MaYIs 2004 at 16:41
ama dünkü kurtlar vadisi harikaydı birde bu kurtlar vadisindeki cerrahpaşalı halit süleyman çakır vurduktan sonra normal hayatında bir güzel dövmüşler laf vurmuşlar faln filan.. gülmekten yerlere yattım..
Back to Top
Forum YetkiLiSi
Forum YetkiLiSi

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evanescence Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 MaYIs 2004 at 16:45
YA BİZİM MİLLET DİZİYE KENDİNİ BİRAZ FAZLA KAPTIRIYO ÇAKIR ÖLDÜĞÜNDE 1DKLIK SAYGI DURUŞU GAZETELERE VERİLEN BAŞSAĞLIĞI MESAJLARI ÜZERİNE SÜLEYMAN ÇAKIR YAZILAN MEZAR TAŞLARI VS VS... YA DİZİ BU NOLUYO O KADAR ABARTMANIN NE MANASI VAR:))
...
Back to Top
anderton View Drop Down
HatIRLI kuLLanICI
HatIRLI kuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anderton Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 MaYIs 2004 at 17:06
ama çok kaptıran bir filim osman sınav ve raci şaşmazı tebrik ediyorum..
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 10>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.04
Copyright ©2001-2015 Web Wiz Ltd.