Malatya Anadolu Lisesi Homepage
Forum Home Forum Home » HaYatın içindEn » itiRafLar,taKıntıLar
  New Posts New Posts RSS Feed - BéYAZ YALANLAR
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

BéYAZ YALANLAR

Post Reply Post Reply Page  123 5>
Author
HatIRLI kuLLanICI
HatIRLI kuLLanICI

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote wHiPLaSh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: BéYAZ YALANLAR
    Posted: 20 oCaK 2004 at 13:17

NE bu Şimdi yalanın rengi mi olur? sen söyle yalanı,sonra da masum minicik BEYAZ bi yalandı de..iyi valla ne güzel:)
ama beyaz yalanlar değil midir zaten raydan çıkmış hayatımızı birazcık olsun yoluna koyan...nerden esti şimdi bu?? yok yok benim yolum yol değil..sırf karşımdakini kırmamak için bence "masum" bi yalan söledim ve bu içime dert oldu...ne yani nasıl söliycektim "bak kardeşimmm aslında hiç tipim değilsin!! ya anla artık.." diyecekkeeenn ağzımdan "çok iyi birisin..ama şeyyyy kimseyi istemiyorum hayatımda" oldu...

daha bu en masumu :))

tamam saçmaladığımı kabul ediyorum..ne yani sizin hiç masum yalanlarınız yohh mu!! yoksa masumca da olsa yalan sölemek yanlııışşş teeerrrssss mi diyosunuz???

anlatın da bilek :)

O.M.Ü
uzak dur yakınıma...
Back to Top
excalybor View Drop Down
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote excalybor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 oCaK 2004 at 15:07

Bu tür durumlarda yani insanların bir birliktelik öncesi verdiği cevaplarda bence beyaz yalanlar olmamalı...

Belki o insanı beyaz yalan söylemeyerek kırmazsın. Ama o insanın ümidi hala devam eer senin öyle bir cevabınla... Ümitlerini bitirmek için gerçekleri söylemen gerekir ne kadar kırıcı olursa olsun...

Çünkü ileride seni sevmeye devam ederse ve bu işn sonu zaten olmayacaksa daha çok üzülür karşıdaki...

Back to Top
wHiPLaSh View Drop Down
HatIRLI kuLLanICI
HatIRLI kuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote wHiPLaSh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 oCaK 2004 at 15:29

Bana biraz yalan öyle bu gece ihtiyacımm var....

gerçek acıtır hocam..herkes bazen yalanlara ihitiyaç duyar...hani bi şiirde vardı:

yalan da olsa hoŞUma gidiyooor söyle..

buarada ilişkilerdeki en klasik yalanlardan birkaçı:

*sen çok farklısın...*daha önce kimseyi seni sevdiğim kadar sevmedim...

*daha önce hiç bukadar mutlu olmamıştım :) *senden sonra kimseyle olmaz artık

genelde erkekler söyler bunları biz de yerizz.. ya da öyle olduğuna inanmak isteriz...

O.M.Ü
uzak dur yakınıma...
Back to Top
FredDurst View Drop Down
Forum YetkiLiSi
Forum YetkiLiSi

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FredDurst Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 oCaK 2004 at 15:36

paLavRa paLavrA paLavrAaA...
paLavRa paLavrA paLavrAaA......

hePsi paLavRa, inAnmAm sAnAaAaAa ;o)

Fred `Fresh-B suCk` Durst

FredDurst - The One & Only
uYe nuMaraSınDan tav$aN YaPıLaBiLen tEk uSeR [vAy bE]
Back to Top
excalybor View Drop Down
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote excalybor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 oCaK 2004 at 15:40

Bunaların sebebi ilişkilşerin yozlaşmaya başlamış oluşu tıpkı hayatımızda ki çoğu şeyin yozlaşmış olduğu gibi...

İnsanlar hissetmediklerini bence her ne pahasına olursa olsun birlikteliklerinde kullanmamalı çünkü sonradan gerçekleşebilecek bazı değişimlerde o an için söylenmiş küçük bir yalan sonradan büyük bir yalanı doğurmak zorunda kalıyor...

İnsanlar yoğun hisler hissetmedikleri zaman bunlar kolayca değişebiliyor. Ama yoğun şeyler hissettiğine dair cümleler kurmuşsan sevgiline Bu ilişkinin bitiş nedenlerini ona açıklamakta zorlanabilirsin

Her zaman söyledim ve bütün ilişkilerimde buna dikkat ettim. Birlikte olduğun insan o birlikte oılduğun zaman diliminde sana en yakın insan olmalı bence ve zaten sana en yakın insan oılduğu için ona yalan söyleme gereği hissetmemelisin...

Back to Top
wHiPLaSh View Drop Down
HatIRLI kuLLanICI
HatIRLI kuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote wHiPLaSh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 oCaK 2004 at 16:01
keŞke herkeŞ öYLe düŞünse. . .
O.M.Ü
uzak dur yakınıma...
Back to Top
excalybor View Drop Down
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote excalybor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 oCaK 2004 at 16:05

Bence bu tür tavırların genelinde eğitim eksikliği var insanlar nasıl tavırlar takınıp nasıl hareket edeceklerini bilmiyorlar sorunda burada zaten...

Back to Top
FredDurst View Drop Down
Forum YetkiLiSi
Forum YetkiLiSi

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FredDurst Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 oCaK 2004 at 12:03

muAhaha,

eĞitim ŞaRt, diYosun :)

Fred `yOk aRtık...` Durst

Back to Top
CanerboY View Drop Down
Forum YöneticiSi
Forum YöneticiSi
Prison Break effect ; recursive acronym

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CanerboY Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 oCaK 2004 at 13:13

"Ya bEn Onu kırmak isTemedim Ama sevmiYodum ki, Yani üzülMeSin istedim Yaaa"

18 Yaşını Geçmiş inSanlarda bu malca tavrı Görmek beni üzüyor.Çocuğu beğenir Tamam der sonra beğenmez (ki bu da kararsız ne istediğini bilmeyen her kızda vardır) yok der ben seni arkadaş olrak gördüm.Böyle de bitmez ha, yine bi ümit erilir açık kapı bırakılır konuşulur gezilir edilir, arkadaşız maskesi altında kız her boku yapar sonra da BEYAZ YALAN.Saçma-sapan.Başka da birşey demiyorum.Beyaz yalan da bu değildir, anlamını bilmediğiniz lafları kullanmayın.Rezil rüsva olursunuz da millet kurban diye sizi keser bayramda.

Malatya Anadolu Lisesi Resmi Websitesi 1999-2006

Back to Top
FredDurst View Drop Down
Forum YetkiLiSi
Forum YetkiLiSi

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FredDurst Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 oCaK 2004 at 16:06

siniRim katLanaRak arTiyO. zAten carSidaYdim biraZ onCe bayRam kaLabaLiGi, eLemAnin teKini kurBan niYetinE keSeceKtim yoLda; oRtak yOk diYe birAktim, ziYan oLmaSin piCh.

Caner, bu kOnuDa eN dErtSiz bEn oLsam geRek, aMa maZiyE baKip dA siniRLenMemEk eLdE deGiL... bisMiLLah deYip keseCekSin. zeBrA keSer giBi, ya dA züRafA ;o)

Fred `oĞuL zeBrA naSıL hayvAndır dAaA, sEn deĞiL baBan keSeceK uŞaĞuM` Durst

Back to Top
ABaCuS View Drop Down
HatIRLI kuLLanICI
HatIRLI kuLLanICI
Teknik Sorumlu

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ABaCuS Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 $uBat 2004 at 15:39

Evet evet  benimde itiraflarim olacak siyah yalanlarimdan seçmeler sunmak istiyorum.. Canerin fotosunu ilk gördüğümde hanzo demiştim sesini duyuyuncada ayi demiştim.. kusura bakma canerim:P    Not:Bu beyaz yalanlar bölümü kesinlikle çok saçma yalanin beyazi siyahimi olur 1 2.cisi Burda insanlari yalana tesvik ediyoruz :))

Back to Top
wHiPLaSh View Drop Down
HatIRLI kuLLanICI
HatIRLI kuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote wHiPLaSh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 $uBat 2004 at 12:48

:)) ya zaten girişte yazmışız saçma diye...sanki burda yazılan herşey mantıklı anasını satiym :) bkz: jöle fabrikalarına niye kimse due etmiyo...al işte bundan daha saçma bi konu var mı:P

caner bi abilik yap bize Beyaz Yalanın ne olduğunu öğret...ne de olsa hayat tecrüben daha fazla.)

buarada tutki sevgilinle buluştun eve geç kaldın...annen soruyo"nerdeydin bu saate kadar??" ne diyceksin ---->kütüphanede kaldım...doğruyu sölesen hayatın tehlikede:)) bu mudur beyaz yalan?? ayyy kendimi kötü hissettim..neseki hiç bi zaman böyle bi yalana ihtiyacım olmadı..yalan sölemeye değecek bi sevgilim olmadığındandır belkide..

insanları yalana teşvik ediyosak hatamızı düzeltelim:

çocuğuummm yalan kötü bişidir!!! cızzzz kaka eee puuuu:))

O.M.Ü
uzak dur yakınıma...
Back to Top
FredDurst View Drop Down
Forum YetkiLiSi
Forum YetkiLiSi

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FredDurst Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 $uBat 2004 at 22:19

alla alla... :)

Caner? :D

Back to Top
wHiPLaSh View Drop Down
HatIRLI kuLLanICI
HatIRLI kuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote wHiPLaSh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 $uBat 2004 at 16:07

caner :no comment :)

yalan dostum aşk diye bişey yok derken......

yine aşık oldum :)

O.M.Ü
uzak dur yakınıma...
Back to Top
wHiPLaSh View Drop Down
HatIRLI kuLLanICI
HatIRLI kuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote wHiPLaSh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 $uBat 2004 at 16:21
yanılmışım :)
O.M.Ü
uzak dur yakınıma...
Back to Top
CanerboY View Drop Down
Forum YöneticiSi
Forum YöneticiSi
Prison Break effect ; recursive acronym

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CanerboY Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 $uBat 2004 at 16:12

Durum,
wHiPLaSh  YoLLanma.: 18 $uBat 2004 Saat 16:07/yine aşık oldum :)
wHiPLaSh  YoLLanma.: 23 $uBat 2004 Saat 16:21/yanılmışım :)

Yorum,
23-18=5 5 GündE Jeton DüşürebiLmEk dE güZeL tabi.)

Dipnot,
BeYaZ YaLan Şudur.MenFaatSiZ KıYak.SöYLediĞiniZ YinE YaLandıR aNCak bunun Sonucunda biR Ya da daHa FaZLa inSan mutLu oLuR...Hemen ÖrnekLeYeYim.AnneYe BabaYa HerKeS YaLan sÖYLer.ŞurdaYdım, burDaYdım dEmEk YaLandıR.ÖteSi Yok.ReSMen AnneYe BaBaYa YaLan SöYLenir.Kendi iÇin YaLan söYLemek hEm YaLan hem dE benciLLiktiR.DiYeLim Arkadaşınızın aNNeSi aRadI."FiLanca Nerede?" dEdi.SiZ dE "EtüdE kaLdı" dediniZ.KendiniZ iÇin oLMaSa da Yine YaLan sÖYLediniZ.Bu da Pek beYaz YaLan SaYıLmaz.YaLan zatEn PiS bir daVRanıŞ.Anne Baba kazıkLaYınca da katmerLenir.GeneLLikLe seVGiLiLerin Arasını YaParKen kuLLanıLır beYaZ YaLan.AsLında bEn YaLanLarı süsLemeYe, caZip biR haLe GetirmeYe karŞıYım.YaLanSa YaLan ötESi Yok ki.BeYaZ YaLan YanGın merdivenidir.GerekmedikÇe kuLLanıLmaz, kuLLanıLdıĞı zaman Çok iŞe Yarar Ve GeneLLikLe amacı dışında kuLLanıLır.Bence bunun Çok da net bir tanımı Yok.Ama "kütüphanedeyim" diYe biR beYaZ YaLan oLMaYaCaĞını biLmek iÇin aLim oLMaYa GeRek Yok.Bi kere bunu kiMSe YemeZ, YediĞin aZarLa kaLıRSın.Yok bunu YiYen biri Varsa zatEn YaLana Gerek Yok."Evdeyim, ne zamandır saklanbaç oynamıyoruz.Hadi beni bulsana" der, eve Gidince dE "Ciii, dış kapıdaYdım, hadi sakLan sıra sEnde" derSin.AsLında kIZdıĞım Whip, YaLan SöYLemen deĞiL.Açık kaPı bıRakman ve bunu da iYi niYetLiYMiŞsin, kaRŞı taRaFı DüŞünmüŞsün Gibi Yansıtman.YaLanı biZ de söYLeriZ tamam da kEndi hatanı BaŞKaSına Yorma, bunu Yaparken dE etRaFa "ESRa CEYHan" imaJı çiZmEn iLGinÇ GeLdi bana.hadi kaL salıCaKLa diYorum, nE ZamandıR kLaSik bitirmiYordum.Fin

Malatya Anadolu Lisesi Resmi Websitesi 1999-2006

Back to Top
wHiPLaSh View Drop Down
HatIRLI kuLLanICI
HatIRLI kuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote wHiPLaSh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 $uBat 2004 at 12:29

:-) caner forma bişiler yaz dedim..deyim yerindeyse vur dedik öldürdün:))

buarada yanılmamışım:)) üff ya napiym dengesiz bi kişiliğim....

aşıkıııımmm...aşıkııımm...ben aşıkımmmm arkadaş 

O.M.Ü
uzak dur yakınıma...
Back to Top
cr@zy View Drop Down
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cr@zy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 $uBat 2004 at 15:55
ilişkiyi kurtarmak için çok gerekli  :) 

KaPsAMa aLaNıMa GiRmE... :)
Back to Top
wHiPLaSh View Drop Down
HatIRLI kuLLanICI
HatIRLI kuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote wHiPLaSh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 $uBat 2004 at 15:34

diii miiii ama :)))

yine de bi yere kadar...en güzeli dürüstlük...mesela ben boynuzlammışsam bile bunu sewgilimin ağzından duymak isterim...tabi o andan sonra sevgilim olarak kalır mı bilemem

O.M.Ü
uzak dur yakınıma...
Back to Top
pink View Drop Down
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pink Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 MaRt 2004 at 09:01

CRAZY BU SENİN İÇİN

DEMEK SEN İLİŞKİLERİNDE HEP YALANA İHTİYAÇ DUYUYORSUN.NE DEMEK İLİŞKİYİ KURTARMAK İÇİN....

if not now,
when?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.04
Copyright ©2001-2015 Web Wiz Ltd.