Malatya Anadolu Lisesi Homepage
Forum Home Forum Home » ManadoLu » Beni Eleştir!
  New Posts New Posts RSS Feed - Bilgilendirme 2006
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Bilgilendirme 2006

Post Reply Post Reply
Author
Forum YöneticiSi
Forum YöneticiSi
Prison Break effect ; recursive acronym

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CanerboY Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Bilgilendirme 2006
    Posted: 26 aRaLıK 2006 at 23:49
ManadoLu.Com bilindiği üzre yaşayan bir platformdur.Birçok bölümü sizlerin kullanımına açılmamış olsa da test aşamasında denenmektedir.Geçen senelerde üyelerin de fikri sorulmaktaydı ama kimse zahmet edip de -birkaç kişi haricinde- bir fikir belirtmemişti.Haliyle kendimiz düşünüp, kodlayıp, uyarlayıp, dizayn edip sizlerin kullanımına sunuyoruz.Bu bağlamda özellikle forumda bazı güncellemeler olacaktır.Ayrıca yeni üyeler için söylüyorum, Platformda aktif olmayan üyeler, gereksiz olduğu kanıtlanmış konu ve mesajlar periyodik olarak(genellikle güncellemeden güncellemeye) silinir. ManadoLu'da *bugüne kadar yüzlerce üye ve binlerce mesaj silinmiştir.Güncelleme sebebiyetiyle **üyeliğini aktive etmemiş/ edememiş kullanıcıların üyelikleri silinecektir. Sanmıyorum ama bu nick benim için önemli çok uğraşmama rağmen aktive edemedim diyen olursa mail/özel mesaj yoluyla ilgili arkadaşlara ulaşsın.

Bizden destek talep ettiğiniz her durumda size yardımcı oluruz, ancak kimse bu iş için para alıyormuşuzcasına ukalaca, emr-i vaki konuşmasın.Bize iş buyurmasın.E mail adresi yerine www.deneme@hotmail.com yazıp sonra da "Bu nasıl site? bir türlü aktive edemedim" diye mesaj atarsanız, kaale alınmazsınız.Size haliyle kimse cevap yazmaz/ yazmak sorunda da değildir.1999 yılından beri faal bir şekilde burada olduğumuzu bilmem hatırlatmama gerek var mı...

Sevgi ve saygılarımla

*An itibariyle silinen üye sayısı 4018, silinen konu sayısı 247 ve silinen mesaj sayısı 2678'dir.Kullanmayacağınız bir üyelik açmayarak(okumak için üye olmanıza gerek yok) ya da birçok yetkili tarafından gereksiz bulunacak bir konu ya da mesaj göndermeyerek bize yardımcı olabilirsiniz.Çünkü silinen her veri bizi üzmektedir.
**Uzun yazıları sevmediğinizi bildiğim için, önemli olan yeri koyu yazdım.
Malatya Anadolu Lisesi Resmi Websitesi 1999-2006

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.04
Copyright ©2001-2015 Web Wiz Ltd.