Malatya Anadolu Lisesi Homepage
Forum Home Forum Home » ManadoLu » DuYuRu,dEĞiŞikLikLEr
  New Posts New Posts RSS Feed - Akıl & Fikir?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Akıl & Fikir?

Post Reply Post Reply
Author
Forum YöneticiSi
Forum YöneticiSi
Prison Break effect ; recursive acronym

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CanerboY Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Akıl & Fikir?
    Posted: 22 MaYIs 2003 at 23:36

Nadide Platform Kullanıcıları,
Ara ara da olsa sizlerden gelen güzel iletiler bana ne kadar doğru bir yolda olduğumuzu hatırlatıyor.Olduğumuzu diyorum, "Klasik sizler olmasa ManadoLu bir hiç" geyiği yapma niyetinde değilim ama bu site gerçekten de sizlerle bir yere geldi.Geçenlerde bir arkadaş(okuldan) "Siteye girdim çok güzel olmuş" dedi.Hani sağolsun da ardından "Daha yeni açıldı heralde" de dedi.) "Sayılır bu ikinci senesi" dedim.Birçok mail geldi "Siteyi görünce çok mutlu oldum" şeklinde.95 mezunu mu dersin 98 mezunu mu...Bu ay da PCnet isimli bir dergide tanıtıldık.Hani bunları neden alt alta getirdim diyeceksiniz...En büyük mutluluktur manevi mutluluk.Sitemiz gerçekten de Türkiye çapında ve kullanıcı sayısı da reklam almaya yeterli.Ama almıyoruz,almayacağız.Biz para değil insan kazanıyoruz burada.Vallahi de kazanıyoruz billahi de kazanıyoruz.O yüzden hepinizi teker teker seviyoruz.Kaç site kullanıcılarını sever bilmiyorum? Aslen ilginç de bir durum ama seviyoruz.

Sadede geleyim,öSS öncesi bir durulma var.Fırtına öncesi sessizlik misali.öSSye kadar ben de nadiren girebileceğim siteye.öSS sonrasında ise bir şahlanış,bir diriliş -efendime söyleyeyim- bir yeniden doğuş vuku bulacak.Siteyi geliştirmek tamam da tek başına kolay bir iş değil bu.Buyrun fikirlerinizi bizlerle paylaşın.Paylaşın ki mükemmele yaklaşalım.
1]Yeni sitede okulla alakalı daha çok bilgi varolacak.Bu konuyla alakalı Okul Müdürümüz Sn. Ali Dağ ve Baş Müd. Yard.mız Sn. Ömer Özdemir ile görüştüm.Okulla ilgili daha çok veri ve bilgi koymamızı istediler.Sağolsunlar bu konuda bize yardımcı da olacaklar.Şu olsun bu olsun,öSS verileri olsun,Okulumuzun resmi olsun,Öğretmenlerimiz olsun vs..Hepsi olacak
2]Sitede birçok şey mevcut.Ama olmayanlar da var.Mesela EKart yollama servisimiz yok.Niye yok,Bence gereksiz,hazırcılık gibi birşey.Ama istek olursa koyabiliriz.Başkaaa, sık güncellenmiyor mesela öSS den sonra telâfi edilecek vs...Başka sitelerde görüp de ManadoLuda göremediklerinizi, neden istediğinizi ve bunun bize ne getireceğini yazın.Mantıklı bulursak ki buluruz, biz de yaparız.
3]ManadoLu 2004 de köşe yazıları ya da aylık konular türünden modüller olabilir.Her ay bi konu olur falan.Ya da her hafta bir ünlüye kafayı takar kirli çamaşırlarını dökeriz.Olmaz mı olur.Sizde de yok mu ilginç fikir?
4]Sitenin renklerini karamsar bulanlar var.Bazı yazı tipleri süslü değil de daha ciddi olabilirdi diyenler de.Siz de fikir beyan edin, kimbilir belki yeni rengimiz siyah ağırlıklı değil de vişne çürüğü olur.
5]Her fikre saygılı ve açığız.Maddi olmayan her desteğe de açığız.Mesela yeni bi slogan ya da simge bulsak hoş olur.Bunlar türetilebilir ama benim söylemek istediklerim bu kadar.2 ay kadar sizden gelen herşey derlenecek ve güzel bir çalışma oluşturulacak.Mail de atabilirsiniz.Banane kardeşim siz yapın ben girer sağa sola tıklarım, başka da karışmam derseniz kızar mıyız? Ne münasebet.Ona da saygı duyarız.

Herkes kendine çok iyi baksın.Unutmadan !Şampiyon Kartal!

Malatya Anadolu Lisesi Resmi Websitesi 1999-2006

Back to Top
inGiLiZ View Drop Down
Forum YetkiLiSi
Forum YetkiLiSi
The Anil

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote inGiLiZ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 MaYIs 2003 at 18:15

+ SitemizDe beGenmeDiginiz oLmasaYdi daha iyi oLurdu, Surayi kuLLanmakta gucLuk cekiyorum gibi sikintiLariniZ varsa onLari da soyLeyin DuzeLteLim ki hem daha koLay oLur hemDe CorbaDa sizinDe bi TuzunuZ oLur. Bak iShte buraYi ben SoLedim de boYLe YaptiLar Gißi.

SitemizDe maiL boLumunDe asLinda iLginC Durum Soz konusu. Diger webmasterLer mail ßoLumunu aLinti 0Laraq aLio ve bir ton rekLam var. Oqe biZimki sekiL itibari iLe cok guSeL deGiL ama rekLam yoq ve Dunya'nin taninmish siteLerinDe dahi oLmayan yonLendirme ozeLLiqi var.

Manadolu sadeJe pLatform dan ibaret DeghiL.. ßiLdighim Cok User var sadJE Forum'a birseYLer yaZip cikiYorLar. ßu UserLer diGer LinKLerLe uGrasmaDigi icin beLki de Manadolu'nun bu Kadar buyuq oLduGuna inanmiYorLar. 

MesaLa miLLi eGitim'in en Cok ZiYareT eDiLen Resmi 0kuL siteLeri arasiNda Anadolu LiseLeri b0lunDe iLq siraDa.

Gelejeq oLan fikirLeRden en onemLisi benJe Site'nin renGi konuSunda.. CogunLuGun MatriX tipi oLsun DiyeceGini umuYorum ama o biZim de akLimiZa geLdi. Zaten bir boLumde maTriX ciZgiLeri var ama renq aYni deGhiL.

ßu araDa samPiyonLuq biZim iCin araC, amaC samPiy0nLar Ligi. Yani ait 0LduGunuZ Yer!

Fight for your right!

Back to Top
uKeLa View Drop Down
dEmiRbaŞ kuLLanICI
dEmiRbaŞ kuLLanICI
Sitenin Göz Bebeği

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote uKeLa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 AGuStoS 2003 at 19:41
MaNaDoLu 2004 TeDe KeSiNLiKLE aDiL oLaN Bu YıLKi oSCaR DaĞıTıMıNıN aYNı ŞeKiLDe oLMaSıNı iSTiYoRuM ...:))
Back to Top
CanerboY View Drop Down
Forum YöneticiSi
Forum YöneticiSi
Prison Break effect ; recursive acronym

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CanerboY Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 AGuStoS 2003 at 19:00
O osCarLar ManadoLu 2004 bünYeSindeYdi zatEn.)
Malatya Anadolu Lisesi Resmi Websitesi 1999-2006

Back to Top
CADIsss View Drop Down
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CADIsss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 MaYIs 2004 at 08:21

KIZ TAVLAMA SPORU DİYE BİR KONUDA VAR SİTENİZDE. bENDE BUNUN KARŞITI BİR KONU AÇTIM.. KIZ TAVLAMA SPORUNU AÇIP ORDAKİ AŞAĞILAMALARI OKUYUN, BÖCEK LAFI SİZE NİYE BU KADAR KOYDU ANLAYAMADIM... BEN NE YAZIP YAZMAYACAĞIMI GAYET İYİ BİLEN Bİ İNSANIN, LÜTFEN YAZILARIMA MÜDAHALE ETMEYİN

ADİL OLALIM LÜTFEN...

gülümse..
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.04
Copyright ©2001-2015 Web Wiz Ltd.