Malatya Anadolu Lisesi Homepage
Forum Home Forum Home » OkuL » MeZunLar
  New Posts New Posts RSS Feed - 99 MEZUNLARININ YÜZKARALARI BURAYA
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

99 MEZUNLARININ YÜZKARALARI BURAYA

Post Reply Post Reply
Author
Yeni KaYdoLmuŞ
Yeni KaYdoLmuŞ

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote albatross Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: 99 MEZUNLARININ YÜZKARALARI BURAYA
    Posted: 06 EYLüL 2006 at 16:49

EEE ÖÖÖ MEREBA ARKİDAŞLAR BEN 99 DA LİSEYİ İLK 10 İÇİNDE(SONDAN) MEZUN OLARAK BİTİREN ARKADAŞLARDAN BİRİYİM ÇOK KISA KALDIM AMA BİLİMUM ZİBİDİLER ARASINDA ADIM GEÇSEDE ÇOK EFENDİ Bİ ADAMDIM ŞU AN ANKARADAYIM ÜNİVERSİTEYİDE LİSE GİBİ OKUDUM YANİ İÇLER ACISI SONRA ASKERE GİTTİM GELDİM ŞU AN BÜYÜK Bİ ŞİRKETTE KALDRIRIM MÜHENDİSİ OLARAK ÇALIŞIYORUM

KENDİNE GÜVENEN YÖNETİCİLİK VASIFLARI GELİŞMİŞ YÜKSEK MOTİVASYONLU GRUPLA ÇALIŞABİLECEK SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN ORJİNAL SARIŞIN ZENCİ TAKIM ARKADAŞLARI ARIYOM ÇİM SAHADA BUZ HOKEYİ MAÇI YAPACAM

CV'LERİ BURAYA YOLLAYABİLİRSİNİZ

Mehmet Çağrı Hammuşoğlu
Back to Top
esin izmirtv View Drop Down
Yeni KaYdoLmuŞ
Yeni KaYdoLmuŞ

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote esin izmirtv Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ekim 2006 at 01:02

AAAAAAAAAAAAAA HAMMUŞ NAPIYON YA...KALDIRIM MÜHENDİSİMİ OLDUN ARKADAŞIM TEBRİK EDERİM  EHHHEEEE

ess
Back to Top
albatross View Drop Down
Yeni KaYdoLmuŞ
Yeni KaYdoLmuŞ

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote albatross Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ekim 2006 at 13:28
ne iş olsa yapıyoz mesela şu an bi tıbbi cihaz firmasındayım amele olarak sen naaptın hala albümün görünmüyo hani şarkı olacaktın yoksa başka bi ismle mi çıkış yaptın ben pek takip edemiyom çıkan popçuları en son hakan taşıyan da kaldım ha bu arada bayramın ikinci günü nişanlanıyom gelecekler benimle irtibata geçsin herkes davetli hadi hayırlı işler
Back to Top
thrbysl View Drop Down
Yeni KaYdoLmuŞ
Yeni KaYdoLmuŞ

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote thrbysl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 oCaK 2007 at 14:37

çağrı hayırlı olsun

nişan için diyorum yani ben yeni haberdar oldum bu siteden ben seni en son bıraktığımda mersinde çırpınıyordun ya okul bitmiş bak bitmez diyodun

biz senle en son çukurovanın havuzuna gidecektik değil mi... kısmet bakarsın ilerde başka bi havuzda görüşürüz çırpınıp duran birini görürsen mutlaka bak ben olabilirim boğulan....

daha önce de tecrüben var zaten sana güveniyorum hadi selametnen

Tahir Baysal 99
Back to Top
albatross View Drop Down
Yeni KaYdoLmuŞ
Yeni KaYdoLmuŞ

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote albatross Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 oCaK 2007 at 11:34

tahir kardeş naaptın ya nerelerdesin sen gel ankarada gidelim havuza işte senin  nasıl gidiyo benimde msjlara 8 ayda bir cvp geliyo mltydamısn?

ortam nasıl kimlerle görüşüyosun herkese selamlar

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.04
Copyright ©2001-2015 Web Wiz Ltd.