Malatya Anadolu Lisesi Homepage
Forum Home Forum Home » OkuL » SınıfLaR
  New Posts New Posts RSS Feed - 2001-2005.......FEN/D
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

2001-2005.......FEN/D

Post Reply Post Reply Page  <1234 17>
Author
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *E*N*D*Û*L*Ü*S* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 AGuStoS 2006 at 21:24

Ya bizde kendi yağımızda kavruluyoduk yoksa tabiki dünya çapında bi seviyede age of oynadığımız söylenemez ama bence başarılarım yada başarılarımız küçümsenmeyecek derecede en azında bizim şartlarda oynadığımızda pek rakip tanımazdık.

Back to Top
mehdix View Drop Down
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mehdix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 AGuStoS 2006 at 21:25

yok daha neler seni kaç.kez yıktım unuttun mu gözel hem beni tanıolar artık isim ver gardaş ben verdim...

zuhaha

İmzam Yok Parmak Bassam

Only GOD Judge Me!!!!!
Back to Top
mehdix View Drop Down
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mehdix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 AGuStoS 2006 at 21:29
la endülüs bu ne diyi gardaş??????????
                    İmzam Yok Parmak Bassam

Only GOD Judge Me!!!!!
Back to Top
immortal-king View Drop Down
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote immortal-king Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 AGuStoS 2006 at 21:30
kardesim istedigin her an senle acık hesap oynarım hem de uzun zamandır oynamadıgım halde ama halen inanıyorum seni yenerim mehdix unutma acık hesappppp
Back to Top
*E*N*D*Û*L*Ü*S* View Drop Down
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *E*N*D*Û*L*Ü*S* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 AGuStoS 2006 at 21:31

Bence birazcık sallli gibi.

Back to Top
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote immortal-king Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 AGuStoS 2006 at 21:33

kara sen de haklısın senin basarılı oldugun konusunda herkes hemfikir zaten bende senin o macta beni yıkamadıgını anlatarak kendimin de iyi oynadıgını anlatmaya calıstım bilmeme anlatabildimmi ?

Back to Top
mehdix View Drop Down
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mehdix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 AGuStoS 2006 at 21:33
değil açık hesap hayatına oynasan yine kazanamassın . sen ne disin içtin m,i la???
                    İmzam Yok Parmak Bassam

Only GOD Judge Me!!!!!
Back to Top
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote immortal-king Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 AGuStoS 2006 at 21:36
yalnız hala iddia ediyorum mehdix yerse gelsin oynayak tekek tek yucatan 4 kisilik harıta
Back to Top
mehdix View Drop Down
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mehdix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 AGuStoS 2006 at 21:37

yucatan iki kişilik harita yavru teketek..bide gel seni dotA da yenem hahahyy.

güldürme la beni..

İmzam Yok Parmak Bassam

Only GOD Judge Me!!!!!
Back to Top
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote immortal-king Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 AGuStoS 2006 at 21:41

yarın hemen yapak ama sen yemez 

bide untmadan ben hayatta içmem

Back to Top
mehdix View Drop Down
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mehdix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 AGuStoS 2006 at 21:45

hehe diyene bak benim için farketmez bacım gönlünde yer yoksa ben ayaktada giderim...zuhaha

tmm beklerim seni gönül e mekanımıza..

içmediğini bende biliom lafın gelişi

canım ken ii bak grşrz

İmzam Yok Parmak Bassam

Only GOD Judge Me!!!!!
Back to Top
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *E*N*D*Û*L*Ü*S* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 AGuStoS 2006 at 21:50
Evet uzun zamandır teke tek age of maçı izlememiştim yapında izleyelim yanlız açık hesap kısmından bende faydalanabilirsem daha iyi olur.
Back to Top
mehdix View Drop Down
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mehdix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 AGuStoS 2006 at 21:55

He senle açık hesap yapacak kadar kafayı yemedim dakka 2 mehdix elendi nasıl ama???

sen kendi dişine göre hardest oyuncular bul..

bırak biz noob noob oynayalım gerçi ben noob değilmde rakibim olmaya aday kişi nooooobbbbb..

İmzam Yok Parmak Bassam

Only GOD Judge Me!!!!!
Back to Top
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote immortal-king Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 AGuStoS 2006 at 21:57

tamam görüsürüz kardesim

ha bide öyle lafın gelişide olsa ters ters konusma sonra baskaları gercek anlayabilir olmaz

size iyi aksamlar ha bu arada bugün mehdix denen sahsiyetin dogum günü burdan kutlamak istedim  

Back to Top
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote immortal-king Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 AGuStoS 2006 at 22:00
hadi beeeee noobun kıralı sensin kardesim hem dotada hem age of da hem cod da
Back to Top
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *E*N*D*Û*L*Ü*S* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 AGuStoS 2006 at 22:03
Mehdix bir sene daha bitti diye üzülme herkes aynı şeyi yaşıyor hep birlikte nice güzelliklerle ve başarılarla dolu yıllara.
Back to Top
mehdix View Drop Down
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mehdix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 AGuStoS 2006 at 22:05

muhaha sağolun doğum günümü kutladınız die ama bişi var belirteyimde resmi doğum günüm bugün aslı marttaydı zuhaha

belki dotA da noobun kralıyım ama age of tada babasıyam garaşşşş.BuNu böle bil aklına böle yazzz.

İmzam Yok Parmak Bassam

Only GOD Judge Me!!!!!
Back to Top
mehdix View Drop Down
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mehdix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 AGuStoS 2006 at 22:05
EnDüLüS  araya seni unuttum yaw sağolasınnn..
                    İmzam Yok Parmak Bassam

Only GOD Judge Me!!!!!
Back to Top
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *E*N*D*Û*L*Ü*S* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 AGuStoS 2006 at 22:13

Sende sağol,sağlıklı ol, başarılı ol,hep bizle ol.

Back to Top
Yeni KuLLanICI
Yeni KuLLanICI

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *E*N*D*Û*L*Ü*S* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 AGuStoS 2006 at 22:27
Ama biliyormusunuz ben hiç hayatımda doğum günü kutlamadım.Ne büyük eksiklik demi
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 17>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.04
Copyright ©2001-2015 Web Wiz Ltd.